Bazar Krtkův ráj
Bazar krtkův ráj

ŠIROKÝ SORTIMENT PRO KAŽDÉHO, PŘIJĎTE SE PŘESVĚDČIT NA E-SHOP www.krtkuvraj.cz

NYNÍ  i   E-SHOP :  WWW.KRTKUVRAJ.CZ

Vítáme vás na oficiálních stránkách obchodu s novým dětským zbožím a bazárkem    ,,Genus - Krtkův ráj" s.r.o.

Najdete zde nové kočárky - hluboké, sportovní, golfové, nové autosedačky, dětské postýlky i ostatní zboží.

Pracovní doba:   Po - Pá.   9-12         13- 17       Sobota 9 -12                            

Zboží průběžně doplňujeme na obchod nejen z příjmů do komise během celého týdne, ikdyž není příjem zboží do komise, další nové zboží připravujeme "

 

 

Aktuální příjem do komise  zde:

Úterý  12.2. od 15 - 17.hod.

Příjem zimního oblečení je momentálně bez poplatku.

 

Příjem dětského i dospělého oblečení.

Lyže, přaskáče, chlapecké a dívčí  příjímáme po celý týden 

(DO 17.2.2019) Brusle už NE.

 

Maximálně přijímáme 20 ks na osobu.

Přijímáme zimní zboží 

tepláky, legíny, sportovní kalhoty, bundy zimní, lyžařské kalhoty,kombinézy, softshell kalhoty a šusťákové kalhoty, šusťákové rukavice, boty zimní,  sportovní, těhotenské věci, hračky.

 

Momentálně nepříjímáme malé vel.68" (trička, svetříky,mikinky,tepláčky.) a rifle všech velikostí...

Nepřijímáme zn.PEPCO, FROG. 

 

(Vše max. 2 roky staré). 

 

Kontrola  "lístečků" - prodaného zboží z komise" je:  PO, ÚT, STŘ.

 

 

 

KOMISE: 

Věnujte prosím chvilku času i pozornosti a sledujte naše WWW. nebo info. na stránkách  "facebooku  Krtkův ráj", kde vás informujeme o změnách a aktualitách naší prodejny a "komise" 

Pro zákazníky, kteří nakoupí nový kočárek (golfový, sportovní, nebo hluboký) máme slevy 10% na nákup dalšího NOVÉHO zboží.

Změny se budou týkat i příjmu oblečení do komise, již nebudou pravidelně v úterý a ve středu, budou vždy "vyhlášeny" na našich stránkách www.bazarkrtkuvraj.cz nebo na FB, nebo po individuelní telefonické dohodě.

Přešli jsme na počítačový systém "příjmu zboží do komise" který umožní rychlejší a přehledný systém příjmu zboží, kontroly a vyplácení. (jelikož se prolíná nový systém ještě s původním "sešitovým systémem")(kontrola lístečků ze sešitů)  proto vás - zákazníky žádáme o trpělivost.

Děkujeme za pochopení.

 

 

 

Nová chodítka 4 Baby
již od 1450 Kč
Hračky od 1 - 10let
již od 50 Kč
Nové kočárky
již od 2000 Kč
Nové softshelové kalhoty NEVEREST
již od 385 Kč
Nové autosedačky a podsedáky
již od 1849 Kč
Zimní bundy
již od 280 Kč
Nové značkové cestovní postýlky
již od 1390 Kč
Brusle a lyže
již od 250 Kč
Postýlky - cestovní
Nové dětské zateplené softshellové kalhoty NEVEREST
Komplety
Plavky
Sportovní potřeby - lyže a brusle
Chodítka 4 Baby
Autosedačky a podsedáky
Zimní bundy
Mikiny a svetry
Hračky
Židlička se stolečkem
Body, dupačky a overaly
Čepice a kloboučky
Obuv
Rukavice a šály
Kočárky

PROSÍME MAMINKY, ABY NA BODÝČKÁCH A DUPAČKÁCH ZAPÍNALY KNOFLÍČKY A PATENTY NA RAMÍNKÁCH.  

DĚKUJEME ZA  POCHOPENÍ.                                                                                                                                                                               

 NOVÉ KOČÁRKY:

Celá produktová řada zn. BABY MERC,     Firkon - VESTA, CLARIS,    4BABY - sportovní, golfové,    BABYLUX Raf Pol  - hluboké,  - sportovní a další modely od tohoto výrobce.

 

 

Obchodní podmínky - Smlouva o komisním prodeji

  1. Předmět smlouvy

Touto smlouvou se obstaratel zavazuje obstarat vlastním jménem na účet objednatele prodej jeho věci (tzn. převzít od něj svěřenou věc do prodeje a učinit potřebná opatření k prodeji). Seznam svěřených věcí určených k prodeji (dále jen „věc“) je součástí této smlouvy. Na seznamu svěřených věcí, je uvedena cena, kterou dostane objednatel - zákazník až při prodání jeho zboží. 

  1. Odměna obstaratele

Odměna obstaratele byla sjednána ve výši min. 40 % a více z ceny prodaných věcí, které byly svěřeny obstarateli a byly prodány. Tato odměna a manipulační náklady budou připočteny k ceně specifikované v čl. I. a za tuto cenu bude věc obstaratelem nabízena k prodeji třetím osobám. Právo na odměnu obstarateli vzniká pouze v případě, že věc byla prodána. Objednatel je povinen zaplatit za příjem zboží do prodeje poplatek ve výši 2,- Kč za každý kus. U zboží, jehož cena pro objednatele je větší, než 100,- Kč, činí poplatek 5,- Kč za kus.

  1. Další ujednání

Neprodá-li obstaratel věc do tří měsíců ode dne, kdy mu byla věc svěřena do prodeje, smlouva se ruší. Objednatel je povinen si neprodanou věc vyzvednout nejpozději do osmi měsíců ode dne ukončení smlouvy.(T.zn.tři měsíce k prodeji, během pěti měsíců k vyzvednutí, nejdéle však osm měsíců od uzavření smlouvy.) Nevyzvedne-li si objednatel neprodanou věc v této sjednané lhůtě (osm měsíců po skončení smlouvy), výslovně obstaratele zmocňuje k tomu, aby každou neprodanou věc ze seznamu po uplynutí této lhůty prodal za cenu 10,- Kč a tuto cenu si ponechal na uhrazení nezbytných nákladů spojených s prodejem. Pokud taková věc bude neprodejná za cenu 10,- Kč, objednatel zmocňuje obstaratele, aby věci určené k prodeji věnoval na charitu. V případě, že objednatel před dohodnutou dobou určenou k prodeji věci, od této smlouvy odstoupí, zavazuje se obstarateli uhradit poplatek 300,- Kč za dohledání každé položky.

Objednatel si cenu za prodané věci musí osobně vyzvednout nejpozději do osmi měsíců ode dne skončení této smlouvy. Po uplynutí této doby nebo při ztrátě této smlouvy a bonových bloků (seznamu přijatých věcí) bude objednateli účtován manipulační poplatek 1.000,- Kč za dohledání informací o prodaném zboží. Objednatel byl seznámen a souhlasí s podmínkami pro komisní prodej.

Účastníci prohlašují, že smlouva byla uzavřena svobodně a vážně, s jejím obsahem souhlasí, se spracováním a uložením osobních údajů do softwerové účetní databáze "Pohoda"  což stvrzují vlastnoručními podpisy. Každý z účastníků obdrží jedno vyhotovení smlouvy.

 

 

 

 

 

KONTAKTUJTE NÁS

Jméno a příjmení
E-mail *
Zpráva *
 

KDE NÁS NAJDETE

Gočárova třída 1225
500 02 Hradec Králové

Otevírací doba
Po - pá
9 - 17 hodin
So
9 - 12 hodin

RYCHLÝ KONTAKT

603 199 886, 603 826 541
genuskrtkuvbazar@seznam.cz, http://www.podnikamvhk.cz/