Bazar Krtkův ráj
Bazar krtkův ráj

ŠIROKÝ SORTIMENT PRO KAŽDÉHO, PŘIJĎTE SE PŘESVĚDČIT NA E-SHOP www.krtkuvraj.cz

NYNÍ  i   E-SHOP :  WWW.KRTKUVRAJ.CZ

Vítáme vás na oficiálních stránkách obchodu s dětským zbožím a bazárkem ,,Genus - Krtkův ráj" s.r.o. Najdete zde nové zboží i bazarové. Nové kočárky, autosedačky, dětské postýlky i ostatní zboží.

Od 1.října 2017, změna pracovní doby   9 - 17h. 

Výběr oblečení  (komise)   do 16.45.

Od 1.11.2017. bohužel zdražujeme poplatky za (1ks oblečení do komise)   na 2Kč/ks. Cena dohodnutého zboží "do komise" od 100,-/ks je 5Kč.

 

KOMISE: 

Vážené zakaznice, chtěli bychom vás poprosit o toleranci a pochopení při příjmu vašich věciček. Musíme opravdu regulovat příjem oblečků a pružně reagovat na možnosti příjmů a prodejů a to i z důvodů kapacity skladů .....

Věnujte prosím chvilku času i pozornosti a sledujte naše WWW. nebo info. na stránkách  "facebooku  Krtkův ráj", kde vás informujeme o změnách a aktualitách naší prodejny a "komise" 

Děkujeme za pochopení.

 

KOMISE 13.2. 14.2.2018

Přijímáme softshelové bundy, soft.kalhoty,  tepláky (úzké ),mikiny na zip, rifle(úzké), jarní boty(vyprané), kopačky,sálovky,bačkory,legíny,hračky,karnevalové masky,šaty,trička(jen opravdu moderní a pěkná), jarní bundy,dupačky,overaly a body s krátkým rukávem.

Nenoste,prosím,věci zaprané,děravé a nemoderní.Děkujeme za pochopení.

 

JARNÍ PRÁZDNINY:

Od 19.2. do 23.2

Nebude příjem zboží a nebude probíhat kontrola a vyplácení lístků.

Hračky od 1 - 10let
již od 50 Kč
Přilby a brusle
již od 800 Kč
Nové kočárky
již od 2000 Kč
Nová chodítka 4 Baby
již od 1450 Kč
Nové autosedačky a podsedáky
již od 1590 Kč
Nové softshelové kalhoty NEVEREST
již od 520 Kč
Zimní bundy
již od 245 Kč
Nové značkové cestovní postýlky
již od 1390 Kč
Postýlky - cestovní
Nové dětské zateplené softshellové kalhoty NEVEREST
Komplety
Plavky
Sportovní potřeby - kola a brusle
Chodítka 4 Baby
Autosedačky a podsedáky
Zimní bundy
Mikiny a svetry
Hračky
Židlička se stolečkem
Body, dupačky a overaly
Čepice a kloboučky
Obuv
Rukavice a šály
Kočárky

PROSÍME MAMINKY, ABY NA BODÝČKÁCH A DUPAČKÁCH ZAPÍNALY KNOFLÍČKY A PATENTY NA RAMÍNKÁCH.  

DĚKUJEME ZA  POCHOPENÍ.

 

VÁŽENÉ ZÁKAZNICE A ZÁKAZNÍCI,

OD 1.7.2017 JSME JIŽ PŘESTĚHOVANI V NOVÝCH OBCHODNÍCH PROSTORECH NA NOVÉ ADRESE GOČÁROVA 1225 (bývalé Infocentrum, nebo cukrárna Burgas) 

                                                                                                                                                                                                                                 M

 KOČÁRKY:

zn.CAMARELO, COLETTO,     CELÁ PRODUKTOVÁ ŘADA zn. BABY MERC,     Firkon - VESTA,    4BABY - sportovní,    LARGO - hluboké, Scirocco - sportovní. 

 

 

Obchodní podmínky - Smlouva o komisním prodeji

  1. Předmět smlouvy

Touto smlouvou se obstaratel zavazuje obstarat vlastním jménem na účet objednatele prodej jeho věci (tzn. převzít od něj svěřenou věc do prodeje a učinit potřebná opatření k prodeji). Seznam svěřených věcí určených k prodeji (dále jen „věc“) je uveden na bonových blocích, které tvoří nedílnou součást této smlouvy. Na bonových blocích je uvedena cena, kterou dostane objednatel – zákazník až při prodání jeho zboží.

  1. Odměna obstaratele

Odměna obstaratele byla sjednána ve výši min. 40 % a více z ceny prodaných věcí, které byly svěřeny obstarateli a byly prodány. Tato odměna a manipulační náklady budou připočteny k ceně specifikované v čl. I. a za tuto cenu bude věc obstaratelem nabízena k prodeji třetím osobám. Právo na odměnu obstarateli vzniká pouze v případě, že věc byla prodána. Objednatel je povinen zaplatit za příjem zboží do prodeje poplatek ve výši 2,- Kč za každý kus. U zboží, jehož cena pro objednatele je větší, než 100,- Kč, činí poplatek 5,- Kč za kus.

  1. Další ujednání

Neprodá-li obstaratel věc do tří měsíců ode dne, kdy mu byla věc svěřena do prodeje, smlouva se ruší. Objednatel je povinen si neprodanou věc vyzvednout nejpozději do tří měsíců ode dne ukončení smlouvy.(T.zn.tři měsíce k prodeji, během tři měsíců k vyzvednutí, nejdéle však šest měsíců od uzavření smlouvy.) Nevyzvedne-li si objednatel neprodanou věc v této sjednané lhůtě (tři měsíce po skončení smlouvy), výslovně obstaratele zmocňuje k tomu, aby každou neprodanou věc ze seznamu po uplynutí této lhůty prodal za cenu 10,- Kč a tuto cenu si ponechal na uhrazení nezbytných nákladů spojených s prodejem. Pokud taková věc bude neprodejná za cenu 10,- Kč, objednatel zmocňuje obstaratele, aby věci určené k prodeji věnoval na charitu. V případě, že objednatel před dohodnutou dobou určenou k prodeji věci, od této smlouvy odstoupí, zavazuje se obstarateli uhradit poplatek 300,- Kč za dohledání každé položky.

Objednatel si cenu za prodané věci musí osobně vyzvednout nejpozději do 90 dnů ode dne skončení této smlouvy. Po uplynutí této doby nebo při ztrátě této smlouvy a bonových bloků bude objednateli účtován manipulační poplatek 1.000,- Kč za dohledání informací o prodaném zboží. Objednatel byl seznámen a souhlasí s podmínkami pro komisní prodej.

Účastníci prohlašují, že smlouva byla uzavřena svobodně a vážně, s jejím obsahem souhlasí, což stvrzují vlastnoručními podpisy. Každý z účastníků obdrží jedno vyhotovení smlouvy.

 

 

 

 

 

KONTAKTUJTE NÁS

Jméno a příjmení
E-mail *
Zpráva *
 

KDE NÁS NAJDETE

Gočárova třída 1225
500 02 Hradec Králové

Otevírací doba
Po - pá
9 - 17 hodin
So
9 - 12 hodin
Příjem do komise
Út - Stř.
9 - 16,30 hodin

RYCHLÝ KONTAKT

603 199 886, 603 826 541
genuskrtkuvbazar@seznam.cz, http://www.podnikamvhk.cz/