Bazar Krtkův ráj
Bazar krtkův ráj
123movies

ŠIROKÝ SORTIMENT PRO KAŽDÉHO, PŘIJĎTE SE PŘESVĚDČIT DO KAMENNÉ PRODEJNY, NEBO NA E-SHOP www.krtkuvraj.cz

Vítáme vás na oficiálních stránkách obchodu s novým dětským zbožím a bazárkem    ,,Genus - Krtkův ráj" s.r.o.

Najdete zde nové kočárky - hluboké, sportovní, golfové, nové autosedačky, dětské postýlky i ostatní zboží.

NOVÉ KOČÁRKY:

Celá produktová řada zn.  BABY MERC,  TUDOR,   FIRKON,   CARERO, 4BABY - sportovní, golfové,   LORELLI, BABYLUX Raf Pol.  BEBECAR (výrobce Portugalsko)

"Možnost platby kartou"

E-SHOP :  WWW.KRTKUVRAJ.CZ  i zde najdete mimo oblečení vybrané zboží z KOMISE, např. autosedačky, cyklopotřeby, hračky, kočárky.

 

Věnujte prosím pozornost aktuálnímu stavu, kdy může být naše prodejna otevřena dle nařízení vlády.

Objednávky z e-shopu přijímáme a vyřizujeme, bez ohledu na kovida.WWW.KRTKUVRAJ.CZ

                           

 Pracovní doba:   Po - Pá:   9.00. - 12.00h, 13.00 - 17.00h 

                             Sobota    9.00. - 12.00h 

                             Z důvodu nemoci, od 22.11 do 8.12. 

                                                          Zavřeno

                                                     Otevřeno 9.12.

                                                                

 

Termín příjmu do komise: : do konce roku 2021, již nebude příjem.

                                             

Dětské i kojenecké (H+M, Lindex...apod.) především body s dl. rukávem, overaly, košile pouze s dlouhým rukávem, trička s dl.i krátkým rukávem, sportovní a soft. kalhoty, legíny, tepláky a zimní bundy, boty a lyžařské kalhoty, čepice. Dále přijímáme hračky (elektrické, funkční pouze s baterkami, puzzle nepřijímáme). Nepřijímáme plyšáky, lyžařské přilby!!!

Dospělé i pro mladé pány, především dámská i pánská trička, dámské halenky, svetříky, bundy, kabátky, dámské šaty, ne na ramínka, mikiny, džíny.

(vše maximálně 2 roky staré).

Džíny přijímáme i pro dospělé a to nejlépe zn.Levis, Wrangler, Pepe jeans, Vigos, Lee, Mustang, apod.

Velmi omezeně přijímáme džíny Esmary (Lidl).

Momentáně dospělé džíny nepřijímáme.

Maximálně přijímáme "oblečení" 30 ks na osobu. Minimalní počet pro příjem od 5ks.

PROSÍME MAMINKY, ABY NA BODÝČKÁCH A DUPAČKÁCH ZAPÍNALY KNOFLÍČKY A PATENTY NA RAMÍNKÁCH.  

DĚKUJEME ZA  POCHOPENÍ.     

Kontrola  "lístečků" prodaného zboží z komise" , pouze:  Pondělí,  Středa !!!

Momentálně vracíme neprodané věci a oblečení z měsíce června r. 2020, dobu na vrácení jsme u neprodaných věcí prodloužili na 1,5 roku (z důvodu uzavření obchodů).

Nepřijímáme zn.PEPCO, FROG. 

(Vše max. 2 roky staré, nenoste špinavé a děravé oblečení prosím). 

 

KOMISE: 

Věnujte prosím chvilku času i pozornosti a sledujte naše WWW. nebo info. na stránkách  "facebooku  Krtkův ráj", kde vás informujeme o změnách a aktualitách naší prodejny a "komise" 

Pro zákazníky, kteří nakoupí nový kočárek (golfový, sportovní, nebo hluboký) máme slevy 10% na nákup dalšího NOVÉHO zboží.

Změny se budou týkat i příjmu oblečení do komise, již nebudou pravidelně v úterý a ve středu, budou vždy "vyhlášeny" na našich stránkách www.bazarkrtkuvraj.cz nebo na FB, nebo po individuální telefonické dohodě.

Přešli jsme na počítačový systém "příjmu zboží do komise" který umožní rychlejší a přehledný systém příjmu zboží, kontroly a vyplácení, ale i tento software potřebuje běžnou údržbu a aktualizace programu, takže je možné, že v určitých dnech může být příjem a kontrola zboží pozastavena.(toto už neovlivníme) 

Děkujeme za pochopení.

 

 

 

Hračky od 1 - 10let
již od 50 Kč
Kočárky, kombinované, sportovní, hluboké
již od 2000 Kč
Těhotenské kojící šaty a trička
již od 115 Kč
Nové softshelové kalhoty NEVEREST
již od 385 Kč
Nová chodítka Lorelli
již od 1299 Kč
Nové Body zn. "NEW BABY"
již od 175 Kč
Podzimní bundy
již od 245 Kč
Nové značkové cestovní postýlky
již od 1390 Kč
Nové autosedačky a podsedáky
již od 1849 Kč
Sportovní potřeby
již od 250 Kč
Body, dupačky a overaly
Podzimní bundy
Rukavice a šály
Kočárky, kombinované, sportovní, hluboké
Těhotenské a kojící šaty a trička
Postýlky - cestovní
Obuv
Sportovní potřeby
Chodítka Lorelli
Nové dětské zateplené softshellové kalhoty NEVEREST
Hračky
Židlička se stolečkem
Autosedačky a podsedáky

                                                                                                                                 

 

 

Obchodní podmínky - Smlouva o komisním prodeji

  1. Předmět smlouvy

Touto smlouvou se obstaratel zavazuje obstarat vlastním jménem na účet objednatele (zákazníka) prodej jeho věci (tzn. převzít od něj svěřenou věc do prodeje a učinit potřebná opatření k prodeji). Seznam svěřených věcí určených k prodeji (dále jen „věc“) je součástí této smlouvy. Na seznamu svěřených věcí je uvedena cena, kterou dostane objednatel – zákazník, až při prodání jeho věcí (zboží). Nejdříve však až po uplynutí jednoho kalendářního měsíce, od datumu příjmu zboží do komise. 

  1. Odměna obstaratele

Odměna obstaratele byla sjednána ve výši minimálně 20% - 50% a více z ceny prodaných věcí, které byly svěřeny obstarateli a byly prodány. Tato odměna a manipulační náklady budou připočteny k ceně specifikované v čl. 1. a za tuto cenu bude věc obstaratelem nabízena k prodeji třetím osobám. Právo na odměnu obstarateli vzniká pouze v případě, že věc byla prodána. Objednatel je povinen zaplatit za příjem zboží do prodeje poplatek ve výši 2,- Kč za každý kus. U zboží, jehož cena pro objednatele je větší, než 100,- Kč, činí poplatek 5,- Kč za kus. Pokud objednatel nebude chtít neprodané věci vrátit zpět, ale věnovat na charitu, nebude platit za danou věc žádný poplatek. U dané věci se vyznačí písmeno „CH“ (CHtriko). CH – znamená, že zboží se nebude vracet, ale věnuje se na charitu. Dále je možné ze strany obstaratele poskytnout slevu, případně odpustit poplatek 2,- Kč nebo 5,- Kč za 1 ks zboží.

  1. Další ujednání

Obstaratel bude přijatou věc nabízet k prodeji minimálně 3 – 4 měsíce. Neprodá-li obstaratel věc do tří - čtyř měsíců ode dne, kdy mu byla věc svěřena do prodeje, věc se z prodeje stáhne a nachystá na vrácení objednateli a to cca do 7 – 8 měsíců od přijetí věci do prodeje. Objednatel je povinen si neprodanou věc vyzvednout nejpozději do 12 ti měsíců od přijetí věci do prodeje. Nevyzvedne-li si objednatel neprodanou věc v této sjednané lhůtě, výslovně obstaratele zmocňuje k tomu, aby každou neprodanou věc ze seznamu po uplynutí této lhůty prodal za cenu 10,- Kč nebo 20,-Kč a tuto cenu si ponechal na uhrazení nezbytných nákladů spojených s prodejem. Pokud taková věc bude neprodejná za cenu 10,- Kč, objednatel zmocňuje obstaratele, aby věci určené k prodeji věnoval na charitu, případně dal k likvidaci. V případě, že objednatel před dohodnutou dobou určenou k prodeji věci, od této smlouvy odstoupí, zavazuje se obstarateli uhradit poplatek 300,- Kč za odstoupení od smlouvy a nebo dohledání zboží.

Objednatel si cenu za prodané věci musí osobně vyzvednout nejpozději do 12 měsíců ode dne přijmutí věci do prodeje. Po uplynutí této doby nebo při ztrátě této smlouvy a seznamu přijatých věcí bude objednateli účtován manipulační poplatek 500,- Kč za dohledání informací o prodaném zboží. Objednatel byl seznámen se všemi podmínkami této smlouvy a souhlasí s podmínkami pro komisní prodej.

GDPR:

Účastníci prohlašují, že smlouva byla uzavřena svobodně a vážně, s jejím obsahem souhlasí a dávají souhlas se zpracováním a uložením osobních údajů do softwerové účetní databáze v programu "Pohoda" a „Komisní program“, což stvrzují vlastnoručními podpisy. Každý z účastníků obdrží jedno vyhotovení smlouvy.

 

 

Objednatel (zákazník): Obstaratel:

 

 

 

 

KONTAKTUJTE NÁS

Jméno a příjmení
E-mail *
Zpráva *
 

KDE NÁS NAJDETE

Gočárova třída 1225
500 02 Hradec Králové

Otevírací doba
Po - pá
9 - 12 - 13 - 17 hodin
So
9 - 12 hodin